Duben 2017

Plánuji...

23. dubna 2017 v 16:37 | Melisa (Mely) De Santa |  Novinky
Ahojky..

Chci vás dopředu připravit na očekávající články. V pondělí mi má přijít poslední balíček který jsem si objednavala, takže připravuji článek TOP věci za duben 2017.

Pokud jste ještě neviděli Top věci za Březen 2017, tak článek je ZDE. V článku se nechci vychloubat co mam a co ne, ale chci vás inspirovat a zároveň poradit co si koupit. Umístím vám odkazy a nebo obchody (+ceny) z kterých obchodů jsou věci.

A jako poslední info je že se chystám na další díl komiksu Amary Deník.


Snap: melisadesanta


Komiks?

8. dubna 2017 v 17:18 | Melisa (Mely) De Santa |  Novinky


Ahojky! Chtěla bych se s vámi poradit.

Jak už jsem řikala, chci tu zavést komiks pro takovou menší zábavu. Komiks budu fotit v The sims.

Pokud jste ted zaskočení, že v mých skoro 20ti letech hraju TS, tak ne, "už" nehraju. Když jsem byla mladší tak jsem blogovala s hrou TS, ale již není moc času strávit každý den u počítače a u hry a upravováním fotek. Věřte nebo ne, vždy vám to zabere skoro pul dne pro pořádnou upravu komiksu.

Takže tady by byl komiks jednou týdně. Ale teď jsem na vážkách, protože nevím zdali komiks fotit v TS3 nebo v TS4. Teď to záležží na vás, protože v obou umím hrát. Ono je trošku rozdíl mezi TS3 a TS4 v tom, že sims4 he více kreslenější (nebo alespoň mě to tak přijde), a když se do sims 3 hodí HQ mod tak to vypadá líp. No, jak říkám, teď to záleží na vás ;)

Pod článek dám anketu, tak prosím hlasuj :)