SEX vs. KAMARÁDSTVÍ

24. listopadu 2017 v 16:00 | Melisa (Mely) De Santa |  ÚVAHY A ČLÁNKY ZE ŽIVOTA

V dnešní době žijeme v moderním světe kdy je normální že se kamarádí muž se ženou, avšak otázkou je, jestli je i normální když dojde k něčemu víc. Dá se takové kamarádství udržet, když jsou oba domluvení na tom, že nic víc mezi nimi nebude jen sex a kamarádství? Sex vs. kamarádství.

V dnešní době jsem narazila na spoustu lidi, co mají na to rozdílný argument, ale vždy se jedná o Ano či Ne. Ve většině případu se jedna o muže co jsou pro ano. (Ano- kamarádství a sex jde dohromady), ale taky jsem narazila na muže co tvrdí pravý opak (tím nechci házet všechny do jednoho pytle). Samozřejmě se najdou i ženy, které jsou pro ano. Otázkou je však, jestli je to vůbec možné.


Můj názor:
V dnešní době je možné všechno, ale myslím si ze sex je něco co vzbuzuje určitý pocity a vášně, který každý vztah spojuje a naplňuje směr vztahu. Tím si myslím, že sex do kamarádství nepatří. Že tohle jsou dva rozdílný pocity. Možná se dá domluvit na tom, že mezi vámi nic víc nebude, že půjde jen o sex, jenže nikdy nemůžete vědět, kdy se to zvrtne ani z které strany. Samozřejmě sexuální přitažlivost je normální věc.
Mnoho příkladů "dobrých a špatných" najdeme ve filmech a seriálech např.: Kamarád taky rád (zamilovaní), přátele (trable) atd.
Nejspíš záleží i na člověku, na jeho charakteru a jak se k cele věci postaví. Samozřejmě nejsme všichni stejní, takže chápu ze každý má na to jiný názor a možná i zkušenost. Tohle téma je velmi rozsáhle a nebude mít ani úplný závěr, protože jak už jsem řekla, každý to vidí, cítí a vnímá jinak.
Otázky:
1/ Zažili jste?
2/ jaký máš názor na to pravě ty?
3/Jaký máš názor na celkové kamarádství mezi ženou a mužem?

*Omlouvám se za mojí češtinu a gramatiku, příště to bude lepší :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jde takový kamarádský vztah se sexem udržet?

Ano
Ne
Nevím

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 24. listopadu 2017 v 16:23 | Reagovat

Myslím, že přátelství se právě sexem úplně zničí...

2 welovest welovest | Web | 24. listopadu 2017 v 17:01 | Reagovat

Mám na to stejný názor!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama